Panopoly Test (7.x-1.82) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Categories
fr: Catégories

en: Save
fr: Enregistrer

en: Awesome
fr: Excellent
