Panopoly Test (7.x-1.84) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Save
eo: Konservu

en: Awesome
eo: Mirinda
