Panopoly Test (7.x-1.91) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Save
fa: ذخیره

en: Awesome
fa: فوق‌العاده
