Panopoly Test (7.x-1.91) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Save
hu: Mentés

en: Awesome
hu: Kiváló

en: Primary Image
hu: Elsődleges kép
