Panopoly Theme (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Featured
ro: Recomandat
