Panopoly Theme (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Featured
sv: Framhävd

[ctx: date_nav]
en: Prev
sv: Föregående

[ctx: date_nav]
en: Next
sv: Nästa
