Panopoly Theme (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Middle
vi: Giữa

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Featured
vi: Tính năng
