Panopoly Theme (7.x-1.10) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Middle
pt: Meio

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Featured
pt: Destacado

[ctx: date_nav]
en: Prev
pt: Anterior
