Panopoly Theme (7.x-1.11) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Featured
ca: Distintiu

[ctx: date_nav]
en: Prev
ca: Anterior

[ctx: date_nav]
en: Next
ca: Següent
