Panopoly Theme (7.x-1.11) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Middle
da: Midt

en: Featured
da: Anbefalet

[ctx: date_nav]
en: Prev
da: Forrige

[ctx: date_nav]
en: Next
da: Næste
