Panopoly Theme (7.x-1.12) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Middle
hu: Közép

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Slider
hu: Csúszka

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Brown
hu: Barna

[ctx: date_nav]
en: Prev
hu: Előző

[ctx: date_nav]
en: Next
hu: Következő

en: Third Column
hu: Harmadik oszlop

en: Footer Second Column
hu: Lábléc második oszlopa
