Panopoly Theme (7.x-1.14) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Featured
hi: प्रदर्शित

[ctx: date_nav]
en: Prev
hi: पीछे के
    संदर्भ में: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
hi: अगले के
    संदर्भ में: date_nav
