Panopoly Theme (7.x-1.17) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Middle
ja: 中

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Featured
ja: 主な
