Panopoly Theme (7.x-1.19) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Middle
fi: Keskellä

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Featured
fi: Esitelty

en: The event on which to trigger the accordion.
fi: Tapahtuma jolla accordioni triggeröidään.

en: If set, clears height and overflow styles after finishing animations. This enables accordions to work with dynamic content. Won't work together with autoHeight.
fi: Mikäli asetettuna, ohittaa korkeuden ja ylivuototyylit animaation päätyttyä. Tämä mahdollistaa accordionien toiminnan dynaamisen sisällön yhteydessä. Ei toimi yhdessä automaattisen korkeuden kanssa.

en: If set, the accordion completely fills the height of the parent element. Overrides autoheight.
fi: Mikäli valittuna, accordioni täyttää koko isäntäelementin korkeuden. Ohittaa automaattisen korkeuden.

[ctx: date_nav]
en: Prev
fi: Edellinen

[ctx: date_nav]
en: Next
fi: Seuraava
