Panopoly Theme (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Featured
lt: Svarbus

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis
