Panopoly Theme (7.x-1.25) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Featured
fa: ویژه
