Panopoly Theme (7.x-1.26) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων
