Panopoly Theme (7.x-1.27) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Middle
pl: Środek

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Slider
pl: Suwak

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: The event on which to trigger the accordion.
pl: Zdarzenie, które wywołuje akordeon.

[ctx: date_nav]
en: Prev
pl: Poprzedni

[ctx: date_nav]
en: Next
pl: Następny
