Panopoly Theme (7.x-1.28) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Middle
oc: Mitan

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Featured
oc: Distintiu

[ctx: date_nav]
en: Prev
oc: Préc.

[ctx: date_nav]
en: Next
oc: Suiv.
