Panopoly Theme (7.x-1.34) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Featured
ta: சிறப்பானவை
