Panopoly Theme (7.x-1.39) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Middle
uk: Середина

en: Sidebar
uk: Панель

en: Slider
uk: Повзунок

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Set active
uk: Встановити активним

[ctx: date_nav]
en: Prev
uk: Попер

[ctx: date_nav]
en: Next
uk: Наст
