Panopoly Theme (7.x-1.40) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Middle
eu: Erdian

en: Featured
eu: Ezaugarria
