Panopoly Theme (7.x-1.40) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Featured
it: In evidenza

[ctx: date_nav]
en: Prev
it: Prec

[ctx: date_nav]
en: Next
it: Succ
