Panopoly Theme (7.x-1.40) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Footer First Column
ne: फुटर पहिलो Column

en: Footer Second Column
ne: फुटर दोस्रो Column

en: Footer Third Column
ne: फुटर तेस्रो Column
