Panopoly Theme (7.x-1.46) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Middle
sk: Stredný

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Featured
sk: Odporúčané

[ctx: date_nav]
en: Next
sk: Ďalšie
