Panopoly Theme (7.x-1.50) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Featured
et: Esile tõstetud

[ctx: date_nav]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine
