Panopoly Theme (7.x-1.55) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Middle
tr: Orta

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Featured
tr: Öne çıkan

[ctx: date_nav]
en: Prev
tr: Önceki

[ctx: date_nav]
en: Next
tr: Sonraki
