Panopoly Theme (7.x-1.57) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Middle
he: אמצע

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Featured
he: מובלט
