Panopoly Theme (7.x-1.61) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Middle
gl: Medio

en: Slider
gl: Deslizador

en: Featured
gl: Destacado

[ctx: date_nav]
en: Prev
gl: Anterior
    no contexto: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
gl: Seguinte
    no contexto: date_nav
