Panopoly Theme (7.x-1.62) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Middle
nl: Midden

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Featured
nl: Aanbevolen

[ctx: date_nav]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende
