Panopoly Theme (7.x-1.63) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

[ctx: date_nav]
en: Prev
be: Папярэд
    у кантэксце: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
be: Наступны(ая)
    у кантэксце: date_nav
