Panopoly Theme (7.x-1.67) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

[ctx: date_nav]
en: Prev
cs: Předchozí

[ctx: date_nav]
en: Next
cs: Další
