Panopoly Theme (7.x-1.86) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Featured
lv: Eksponētais

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais
