Panopoly Theme (7.x-1.89) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Middle
ru: По центру

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Featured
ru: Популярное

[ctx: date_nav]
en: Prev
ru: Предыдущий

[ctx: date_nav]
en: Next
ru: Следующий
