Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Picture
de: Bild

en: request a new password
de: fordern Sie ein neues Passwort an

en: View user profile.
de: Benutzerprofil anzeigen.

en: @user's picture
de: Bild des Benutzers @user

en: Login Destination
de: Weiterletungsziel nach der Anmeldung

en: About
de: Über

en: If you forgot your password, !request.
de: Falls Sie Ihr Passwort vergessen haben, !request.
