Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Picture
et: Pilt

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: About
et: Programmist
