Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Picture
fi: Kuva

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: About
fi: Tietoja
