Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Tak burtur

en: Picture
is: Mynd

en: View user profile.
is: Vís brúkaravangamynd.

en: @user's picture
is: Mynd: @user

en: About
is: Um
