Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Picture
fr: Image

en: request a new password
fr: demander un nouveau mot de passe

en: View user profile.
fr: Voir le profil utilisateur.

en: @user's picture
fr: Portrait de @user

en: About
fr: À propos
