Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Picture
he: תמונה

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: About
he: אודות
