Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Picture
hi: चित्र

en: View user profile.
hi: प्रयोक्ता की रुपरेखा देखें।

en: @user's picture
hi: @user का छायाचित्र

en: About
hi: के बारे में
