Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Picture
hr: Slika

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: About
hr: Opis
