Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Picture
it: Ritratto

en: View user profile.
it: Visualizza il profilo dell'utente.

en: @user's picture
it: Ritratto di @user

en: About
it: Informazioni
