Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Picture
jv: Gambar

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: About
jv: Ngenani
