Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Picture
km: រូបភាព

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: About
km: អំពី
