Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Picture
nl: Afbeelding

en: request a new password
nl: nieuw wachtwoord aanvragen

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: About
nl: Over
