Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Picture
sq: Fotografia

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: About
sq: Informacione
