Panopoly Users (7.x-1.0-rc5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: @user's picture
vi: Ảnh của @user

en: About
vi: Giới thiệu
