Panopoly Users (7.x-1.21) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Picture
fa: تصویر

en: request a new password
fa: درخواست رمز عبور جدید

en: About
fa: درباره

en: create an account
fa: ایجاد یک حساب
