Panopoly Users (7.x-1.40) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Picture
sv: Bild

en: User Profile
sv: Användarprofil

en: About
sv: Om

en: create an account
sv: skapa ett konto
